Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Cyryl - niewidzialny pies poszukuje swojego człowieka

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2015.07.20
ważne do: 2090.10.28
wyświetleń: 576

Szczegóły oferty:

Cyryl - niewidzialny pies poszukuje swojego człowieka

 

Cyryl  wie co to znaczy być niewidzialnym. Zanim ktoś się nim zainteresował musiało minąć dużo czasu. Psiak wyraźnie się poddał, widać było, że jest wyczerpany.  Był sam, niewidoczny, pośród tłumu mijających go, a nawet siedzących obok niego ludzi. Czarny, starszy,  duży pies,  najwyraźniej nie wzbudził w ludziach litości i potrzeby pomocy. Na szczęście, został dostrzeżony przez kogoś, kto sprawuje już opiekę nad 11 psami, a mimo to postanowił pomóc mu za wszelką cenę. Zwłaszcza, że warunki panujące w okolicznym Schronisku są dalekie od ideałów. Cyryl nie miałby tam szans na regenerację, ani szans na adopcję.  W ten sposób psiak trafił najpierw na kontrolną wizytę do weterynarza, a potem do awaryjnego domu tymczasowego. Badania nie wykazały obrażeń wewnętrznych. Lekarz ocenił wiek Cyryla na 11 lat.. Cyryl to pies do rany przyłóż, da sobie zrobić dosłownie wszystko, włącznie z zaglądaniem do nosa ;)

 

Cyryl jest bardzo dobrze zsocjalizowanym psem dlatego świetnie dogaduje się z innymi psami, jest ustępliwy , nie wdaje się w awantury, a człowiek to jego najlepszy przyjaciel i bardzo łaknie kontaktu z nim. 

 

Zachowuje czystość w domu i nie jest wymagający. Nie ma problemów z jazdą samochodem. Do szczęścia potrzebuje kochających dłoni, miejsca na kanapie, kogoś kto poświęci mu czas i da pewność,  że już nigdy nie zostanie porzucony. Szukamy dla  niego, odpowiedzialnego, pełnego czułości w stosunku do braci mniejszych domu, który doceni jego dojrzałość i stabilny charakter. Cyryl byłby idealnym towarzyszem osób starszych lub  rodziny prowadzącej spokojny tryb życia, która zapewniłaby mu godną jesień  życia.

 

Psiak w tej chwili przebywa w woj. świętokrzyskim.

 

Więcej informacji na temat Cyryla i kontakt w sprawie adopcji :  Mira, numer  telefonu 726 143 590

Reklama