Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: lubuskie
Osoba: lek. wet. Maciej Gogoliński
Miasto: 66-470 Kostrzyn nad Odrą
Ulica: ul. Jana Pawła II 2b
Email: centrumwet@home.pl
Telefon: +48 95 752 08 92
Strona www: www.centrumwet.pl
   
dodano: 2012.09.21
ważne do: 2020.09.20
wyświetleń: 1209

Szczegóły oferty:

Działalność zaczęliśmy w 1999 roku, w malutkim lokalu na ul. Morelowej 9 w Kostrzynie nad Odrą. W niedługim czasie liczba naszych klient powiększyła się i mały lokal przestał nam wystarczać. Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom w październiku 2006 roku przenieśliśmy się na ul. Jana Pawła II 2b, gdzie jesteśmy do dziś.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszymi usługami mieszkańc Słubic i okolicznych miejscowości otworzyliśmy filię w Słubicach przy ul. Sienkiewicza 52.

Właścicielem Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Kostrzyn-Słubice jest lekarz weterynarii Maciej Gogoliński.

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w Kostrzynie, jak i w Słubicach, pozostawia do Państwa dyspozycji: gabinet przyjęć, salę zabiegową, salon pielęgnacji psiej i kociej urody, sklep zoologiczny oraz poczekalnię dla klient i ich pupili, gdzie w oczekiwaniu na wizytę lub moment odbioru zwierzaka po zabiegu, można napić się kawy, przeczytać prasę.

Starając się zapewnić komfort naszym zwierzakom, proponujemy wcześniejsze umienie wizyty w gabinetach weterynarynaryjnych lub SPA DLA PSA I KOTA na określoną godzinę. Istnieje także możliwość wyboru lekarza prowadzącego.

Serdecznie zapraszamy!!

Reklama