Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Łagodna, mądra i spokojna malamutka Kala szuka domu!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2015.09.25
ważne do: 2099.02.22
wyświetleń: 805

Szczegóły oferty:

Łagodna, mądra i spokojna malamutka Kala szuka domu!

 

KALA to spokojna, zrównoważona suczka w typie malamuta Ma 4 lata. Jest łagodna, kontaktowa lubi głaskanie i bliskość człowieka. Nie ma w niej agresji do ludzi ani do psów. Za suczkami nie przepada. Akceptuje koty, z którymi obecnie dzieli podwórko. Kala nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

Sprawdzi się idealnie jako towarzysz długich spacerów, które uwielbia jak również wspólnych zabaw w ogrodzie ze swoją ulubioną piłeczką. Nie jest sunią wymagającą bardzo dużej dawki ruchu. Raczej wytonowana i spokojna. 

Ładnie jeździ samochodem i równie ładnie chodzi na smyczy na widok, której z radości podskakuje bo to oznacza spacerek. Uwielbia wodę oraz pływanie.

Kala to bardzo mądra sunia. W lot łapie komendy i doskonale wie czego się od niej wymaga. Wielki puchaty łasuch, który za smakołyka jest w stanie zrobić wszystko. Uwielbia pieszczoty szczególnie za uszkiem i po brzuszku śmiejąc się przy tym całym ślicznym pysiem. Kala mieszkała w mieszkaniu w bloku i przebywa w kojcu. Nie wyje , nie niszczy. Cudnie gada do pustej miski prosząc o jej napełnienie. To wspaniała ciepła sunia spragniona miłości i ponad wszystko kochająca człowieka. Będzie wspaniałym oddanym przyjacielem dla milośnika tej pięknej rasy, ale i dla każdego kto ją pokocha.

Jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona. 

 

Przebywa w Jeleniej Górze 

Kontakt w spawie adopcji

Maja 607-524-509

Reklama