Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Seter Irlandzki Czerwono-Biały - wyjątkowy miot

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: lubelskie
Osoba: Judyta
Miasto: Lubartów
Kod pocztowy: 21-100
Email: shadowdog.fci@gmail.com
Strona www: www.shadowdog.pl
   
dodano: 2015.10.08
ważne do: 2035.06.25
wyświetleń: 3690

Szczegóły oferty:

W najstarszej hodowli Seterów Irlandzkich Czerwono-Białych w Polsce "SHADOW DOG" 20 lipca 2015 roku przyszły na świat szczenięta z bardzo ciekawego skojarzenia. Urodziły się 2 suczki i 8 piesków.
 
Ojciec: Lovenjoel Winters Night (UK - Pies mieszkający w Anglii) (SH CH Gallybob Gold Standard JW & Royston Duchess At Lovenjoel)
Matka: Ch. Secret Wish Shadow Dog (Ch.Dick ze Skripu FT winner & Ch.Jarda Rysi Wykrot)
 
Szczenięta zaszczepione, odrobaczone, z książeczkami zdrowia, tatuażami, metrykami ZKwP i wyprawkami są już gotowe do odbioru.
 
 
O rasie: Seter Irlandzki Czerwono-Biały to energiczny, wspaniały rodzinny pies, w którym nie ma agresji. Jest radosny, inteligentny, bystry, bezgranicznie przywiązany do właściciela. Uwielbia kontakt z dziećmi, jest psem wrażliwym i czułym. Zarówno suczki jak i pieski nadają się na towarzyszy zabaw nawet z udziałem dzieci. Idealnie dogadują się z także z innymi zwierzętami, w tym z kotami. Chociaż jest to rasa myśliwska równie dobrze spisują się w sportach typu bieg przy rowerze, bieg przy koniu, jogging z psem, frisbee, flyball, agility, obedience, w ratownictwie, dogoterapii, oraz w różnych dziedzinach sportów zaprzęgowych. Są to psy, które uczą się bardzo szybko a ich szkolenie nie jest sprawą trudną. Są najbardziej wszechstronne ze wszystkich ras seterów oraz najmniej wymagające pod względem pielęgnacji sierści.
 
Jesteśmy hodowlą zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce, jedynej polskiej organizacji zrzeszonej w międzynarodowej organizacji kynologicznej FCI – Fédération Cynologique Internationale.


Reklama