Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Wychowany, przyjazny husky Sirocco szuka domu!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: śląskie
Osoba: kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2015.10.22
ważne do: 2099.02.08
wyświetleń: 523

Szczegóły oferty:

Wychowany, przyjazny husky Sirocco szuka domu!

 

Sirocco piękny 4-letni pies oddany pod naszą opiekę. Wyjazd za granice poprzedniego właściciela za przysłowiowym chlebem zburzył spokojne i poukładane życie Sirocco. Przeraźliwie smutny, zagubiony i nie mogący się odnaleźć w nowej rzeczywistości czeka , aż zostanie zauważony i pokochany.

Sirocco to łagodny husky o niespożytej energii. Łagodny i przyjacielsko nastawiony do całego świata. Nie ma w nim cienia agresji do ludzi i zwierząt.

Sirocco to kolejny hasiorek kochający ucieczki połączone z ulubionym zajęciem czyli polowaniem na wszytko co się rusza i należy do sąsiada. Nie jest psem, który może mieć za płotem drób i zwierzęta domowe.

Dla Sirocco szukamy bardzo aktywnej i świadomej rasy rodziny lub aktywnego opiekuna, który chłopakowi zapewni taką dawkę ruchu, która pozwoli stłumić w nim chęć ucieczki lub tak go zmęczy, że zwyczajnie nie będzie miał już siły. Nie jest psem, któremu wystarczą przysłowiowe 3 spacery na około bloku. Sirocco potrafi sforsować wszystko. Kojec nie jest problemem, sam sie z niego wyprowadza jeśli nie jest zadaszony. Ogrodzenie przeskoczy lub przełazi jak kot. Jak nie może górą znajdzie sposób dołem. To bardzo pomysłowy futrzak dla którego wyjście z szelek to minuta dobrej zabawy. Z racji powiększającej się listy pomysłów na wolność jako potencjalny Dom Stały preferujemy mieszkanie i do tego sporą dawkę ruchu. Pięknie jeździ samochodem, równie ładnie i dumnie kroczy na smyczy. Zachowuje czystość. pozostawiony w domu sam potrafi pośpiewać Czy z nudów nie przemebluje pokoju nie wiemy. Wychowany w mieszkaniu, zna miasto i życie w blokach. 

Zna i toleruje koty, ale zaufania i odpowiedzialności za kota nie weźmiemy.

Jest zachipowany,zaszczepiony, odrobaczony i zabezpieczony przeciw pchłą i kleszczą. Przed adopcją będzie wykastrowany. 

Piękny chłopak o przejmującym spojrzeniu od wczoraj pod opieką Domu Tymczasowego.

Sirocco przebywa na Śląsku.

 

Kontakt w sprawie adopcji

Maja 607-524-509

maja@polnocniaki.pl

Beata 607-524-509

polnocniaki@polnocniaki.pl

Reklama