Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Nieustraszone, urocze psie DZIECKO, SZCZENIAK szuka domu!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2015.11.14
ważne do: 2099.02.22
wyświetleń: 674

Szczegóły oferty:

Nieustraszone, urocze psie DZIECKO, SZCZENIAK szuka domu!

 

Sunia wraz z reszta rodzeństwa została znaleziona w lisiej norze.Sunia ma 10 tyg jest odrobaczona ,oraz zabezpieczone przeciwko pchłom i kleszczom.Z książeczka zdrowia.

Sunia jest ewidetnie urodzoną przewodniczką. Nie straszne jej nic dopóki ma kogoś za kogo może się schować. Uwielbia bawić się piłką i reaguje na podstawowe komendy. Wszędzie jej pełno. Znakomicie dogaduje się z dziećmi.

Jak to maluszek lubi zabawy i przytulanie.Nie odstępuje człowieka na krok.Uwielbiam wylegiwać sie na kanapię , wtulona w człowieka. Na pewno wyrosnie na wspaniałą towarzyszkę życia.Szukamy jej domu najlepszych z najlepszych by już zawsze była bezpieczna i szczęśliwa.

Sunia załątwia się na spacerach, nie maa skłonności do niszczenia. Wnioskując po jej mamie, będzie sięgać zaledwie do kolan.

Adopcja psiaka to zobowiązanie na koleje kilkanaście lat, decyzja musi być dobrze przemyślana. Zapraszamy do kontaktu jedynie osoby pełnoletnie.

Sunia szuka wyrozumiałego, kochającego domu! Człowieka, który będzie Kochał, uczył i dbał. Człowieka,którego nie przerazi i się ewentualnymi psotami szczeniaka.

Sunia nie zostanie wydana na podwórko!

Obowiązuje procedura adopcyjna.

 

Proszę o kontakt po godzinie 16.00 Pod numerem tel : 508-400-971

Reklama