Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Młoda, zrównoważona Fruzia, grzeczna i posłuszna suczka do adopcji!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2016.03.18
ważne do: 2099.06.28
wyświetleń: 635

Szczegóły oferty:

Młoda, zrównoważona Fruzia, grzeczna i posłuszna suczka do adopcji!

 

Piszę w imieniu Fruzi bo ona niestety nie umie mówić, jak każdy inny pies, a ja jestem jej tymczasowym opiekunem i postawiłam sobie za cel znalezienie jej domu i mam nadzieje że znajdą się osoby, które pomogą mi ją udostępniać, aby w końcu miała swoich własnych opiekunów. 

FRUZIA jest to 2-letnia suczka i jest mieszańcem, jak większość wyrzuconych na ulice psów, Fruzia ma przejść sterylizacje w najbliższym czasie, teraz przebywa w hoteliku dla psów o nazwie (HOTEL PUPILA w Mrozach koło Żyrardowa), za który ja jako opiekun zobowiązałam się płacić z własnej kieszeni, za pierwszy miesiąc zapłaciła pani z zagranicy której los mojej znajdy nie był obojętny a ja robię wszystko aby nie znalazła się w schronisku. 

Fruzia w hotelu przebywa już 2 miesiąc i w tym czasie dała się poznać jako emocjonalnie zrównoważony pies, nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi i do innych psów. Potrzebuje trochę czasu aby zaufać człowiekowi i poczuć się w jego towarzystwie bezpiecznie ( być może wynika to z negatywnych doświadczeń w przeszłości lub braku socjalizacji w wieku szczenięcym). Jest bardzo posłuszna, jeśli już zaufa, uwielbia towarzystwo opiekuna, wspólne spacery i zabawę. Oczywiście jeżeli byłby ktoś chętny na dokładanie się do karmy lub opłaty za hotel będzie to bardzo mile widziane, jednak najważniejsze jest, aby FRUZIA znalazła DOM!

 

tel. do opiekuna 725 904 999 i adres: nodoubtpl@gmail.pl 

Reklama