Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Grzeczna, kochana Luna, skrzywdzona przez człowieka HUSKY adopcja

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2016.04.26
ważne do: 2099.09.25
wyświetleń: 510

Szczegóły oferty:

Grzeczna, kochana Luna, skrzywdzona przez człowieka HUSKY adopcja

 

Luna około 3 letnia sunia znowu poszukuje swojego miejsca na ziemi. 

Pytamy czym sobie zasłużyła na taki los. Dlaczego zabrana od jednych złych ludzi znęcających się nad nią fizycznie i psychicznie znowu nie ma szczęścia. Pozostawiona sama sobie bez miłości i bliskości ukochanego nowego człowieka, zatapia się w swoim świecie i zamyka. Odebrana przez nas w złym stanie psychicznym. 

Luna ku naszemu zdumieniu podnosi się na łapki w szybkim tempie. Dana jej miłość, czułość i zainteresowanie czyni cuda. Sunia, która po przyjściu do DT szorowała podłogę brzuchem i na najmniejsze podniesienie głosu czy ręki nawet do próby pogłaskania reagowała chęcią wtopienia się w podłogę, teraz nie tylko prostuje łapki, ale i ciekawie stawia uszka. Na nowo poznaje piękno spacerów i czerpie radość z bliskości tymczasowej opiekunki i jej dwóch psów. Uczy się od nowa chodzić na smyczy, już zachowuje czystość w domu. Ma jeszcze opory i strach przed samochodem. Nie ma w niej agresji ani do ludzi ani do zwierząt. 

Opanowuje windę , boi się hałasu.Lubi wodę. Nie toleruje kotów. Ma predyspozycje do biegania. Debiut przy rowerze zaliczony. Pierwsze 5 km z uśmiechniętym pysiem. 

Kochana haszczanka, która potrzebuje domu pełnego ciepła i miłości, domu, który będzie potrafił pokazać Lunie, że człowiek potrafi kochać. Stan fizyczny jest na tyle dobry, że pozwala na uzupełnienie zaniedbanych szczepień, odrobaczenie i zakroplenie przeciw kleszczom. Luna jest wysterylizowana i zachipowana.

 

tel. 607-524-509

Reklama