Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Tango SZCZENIAK czeka na DOM

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2016.06.13
ważne do: 2099.02.08
wyświetleń: 550

Szczegóły oferty:

Tango SZCZENIAK czeka na DOM

 

Tango trafił do schroniska 2 stycznia jako dwutygodniowe szczenię - jego rodzeństwo juz dawno w nowych domkach a on wciąż czeka w schronisku:( Tango ma obecnie ok 6 miesięcy, jest średniej wielkości psiakiem i taki już pozostanie. Tango mieszka w biurze razem z innymi psami i suczkami- dobrze się z nimi dogaduje, jak przystało na psie dziecko uwielbia się bawić i na zabawie spędza większa część dnia. Spacerowanie na smyczy to dla Tanga wciąż duży problem- wynika on z faktu, że Tango od maleńkiego biega po schronisku luzem- wiec na smyczy trzeba go będzie nauczyć chodzić. Nie wiemy jak będzie zachowywał się w domu ponieważ nigdy w nim nie mieszkał...

Jeżeli chodzi o ludzi to  Tango w pierwszym kontakcie jest ostrożny, najbardziej zna nas-pracowników schroniska bo to z nami spędza najwięcej czasu i do nas przybiega po glaski i przytulanie- Tango bedzie wspaniałym przyjacielem człowieka, jeżeli tylko ten da mu szansę.

Tango jest zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany i gotowy zamieszkac w nowym, odpowiedzialnym domku, do którego dowieziemy w całej Polsce. 

Zainteresowanych adopcją obowiązuje procedura przedadopcyjna : rozmowa, ankieta, wizyta i podpisanie umowy adopcyjnej. 

 

Kontakt w sprawie adopcji -Izabela 606507829 

adres email psieadopcje@interia.pl

Reklama