Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Heros, grzeczny, posłuszny pies, panicznie bojący się burzy - pomocy!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: małopolskie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2016.07.14
ważne do: 2099.12.15
wyświetleń: 1559

Szczegóły oferty:

Heros, grzeczny, posłuszny pies, panicznie bojący się burzy - pomocy!

 

Wydarzenie powstało z myślą o Herosie - dużym psie, który panicznie boi się burzy. Musimy jak najszybciej znaleźć Herosowi dom, który zapewni mu bezpieczeństwo podczas tak bardzo stresujących go sytuacji.

Heros przebywa w schronisku w Orzechowcach (Podkarpacie) od stycznia 2012r. Trafił tutaj po śmierci swojej pani. Początki w schronisku były dla niego bardzo trudne. Do tej pory miał swojego człowieka, miłość i spacery, a nagle został sam. Zamienił bezpieczny i spokojny dom na boks, budę, hałas i samotność. Gdy okazało się, że Heros potrafi przeskoczyć przez ogrodzenie nie mógł korzystać z wybiegu. Jednak powoli przystosował się do życia w schronisku. 

Heros ma ok. 6 lat. Jest żywiołowy, ale także posłuszny, zna podstawowe komendy, uwielbia spacery, ładnie chodzi na smyczy. Jest wspaniałym, aktywnym psem. 

Heros bardzo boi się burzy i fajerwerków. Gdy tylko usłyszy grzmoty lub wystrzały ogarnia go strach, wpada w panikę, nie chowa się tak jak inne psy ze strachu do budy, ale skacze po boksie, próbując się z niego wydostać. Jest to dla niego bardzo niebezpieczne, gdyż wtedy rani siebie. Zabrany do budynku natychmiast się uspokaja. Dlatego jego przyszły opiekun musi mieć świadomość, że Heros musi być zabezpieczony w czasie burzy. 

Heros nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

 

Kontakt w sprawie adopcji:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach

tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 14.00)

lub wolontariuszka 604 434 214 (po godz. 15.00)

Reklama