Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Kubuś, kocia sierotka

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: małopolskie
Osoba: eWAA
Email: kapdan@poczta.fm
   
dodano: 2016.07.19
ważne do: 2099.09.09
wyświetleń: 443

Szczegóły oferty:


Kubuś ma dopiero 6 tygodni, został znaleziony, kiedy miał zaledwie dwa, a jego kociej mamy nie było w pobliżu. Nie miałby szans na przeżycie, gdyby nie został zabrany do domu tymczasowego i zaopiekowany. Jest kotkiem przesłodkim, korzystającym z kuwetki, samodzielnym i bardzo energicznym. Sensem życia Kubusia jest zabawa. Uwielbia wędki, myszki, ale i zwykła kuleczka z folii jest atrakcyjna. Kubuś jest zdrowiutki, ma czyściutkie oczka i uszka, został też już raz odrobaczony, co zostało zapisane w jego książeczce zdrowia. Na inne zabiegi jest jeszcze za mały.
To piękny kocurek, kocie dziecko, które potrzebuje czułości. Śpi w łóżku przytulony do swojej tymczasowej Opiekunki i mruczy pięknie przed zaśnięciem.

Kubuś jest czarny, z białą łatką pod bródką, ale ma szarawy podszerstek, widać pręgi na jego futerku, jest więc bardzo ciekawie umaszczony.
To przemiłe stworzonko chętnie zamieszka w niewychodzącym domku z zabezpieczonym balkonem. Będzie też idealnym towarzyszem młodego, energicznego kotka.

Kubuś przebywa poza Krakowem, ale możliwy jest dowóz.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt i więcej informacji 506 543 680

Reklama