Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Dorian, porzucony mix husky/malamut szuka domu!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2016.07.21
ważne do: 2099.12.15
wyświetleń: 498

Szczegóły oferty:

Dorian, porzucony mix husky/malamut szuka domu!

 

DORIAN kolejny piękny, młody i porzucony...

Historia Doriana jakich tysiące. Piękna puchata kulka, potem wyrośnięty młodziak, który za kolegę dostaje łańcuch, ale i łańcuch to za mało w jego życiu. Czas poznać smak krat i betonowego boksu.

Brudny i zaniedbany. Zdziwiony i zaniepokojony bliskością ludzi, rąk, dotyku. Łańcuch to przez dłuższy czas był jedyny jego „towarzysz” niedoli. Teraz od podstaw uczy się bycia z człowiekiem, jego bliskości i dotyku. 

Dorian szuka domu, który nie tylko go pokocha, ale który wykaże się cierpliwością w wprowadzaniu Doriana w tajniki prawdziwego spokojnego życia. 

Dorian na pewno odnajdzie się w domu z ogrodem z osobą lub rodziną znającą specyfikę rasy. Czy odnajdzie się w mieszkaniu nie wiemy bo wątpimy czy zna mieszkanie. 

Opiekun konsekwentny i potrafiący wytyczyć granice to opiekun idealny dla chłopaka.

Nie znamy stosunku Doriana do dzieci, małych zwierząt i kotów. Nie wiemy czy zna samochód i czy potrafi chodzić po schodach. Wiemy natomiast, że z pięknych oczu Doriana wyziera tylko przytłaczający smutek i tęsknota, a czasem widzimy w nich błysk i zainteresowanie gdy zbliżamy się do jego boksu...

 

Kontakt w sprawie adopcji 

Maja 607-524-509

Reklama