Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

SOS dla Jamników

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Adopcje
Email: jamniki@eadopcje.org
Strona www: www.jamniki.eadopcje.org
   
dodano: 2012.10.22
ważne do: 2020.09.20
wyświetleń: 2032

Szczegóły oferty:

O Nas
Mających Bzika na punkcie Jamnika Przede wszystkim jesteśmy zwyczajnymi ludźmi, którzy wyjątkowo ukochali rasę JAMNIK. Wszelkie nasze działania związane z pomocą jamnikom w potrzebie wykonujemy non-profit. Pracujemy zawodowo, mamy rodziny, dzieci, własne psy, życie osobiste. Pomoc psiakom to nasze hobby, pasja, której poświęcamy się codziennie.

Postanowiliśmy połączyć siły i zadbać nie tylko o psy tej wspaniałej rasy, które są członkami naszych rodzin, ale też o te, którym w życiu szczęścia zabrakło. Stworzyliśmy zespół osób, które w gąszczu swych codziennych spraw wplatają pomoc jamnikom w potrzebie. Działamy od wielu lat, przyszedł czas na sformalizowanie. Dlatego złożyliśmy wniosek o rejestrację ognopolskiej Fundacji SOS DLA JAMNIK.

Dla nas nieważne jest skąd jest jamnik, ważne ze potrzebuje pomocy. Pomagamy jamnikom, a nie ludziom któży za nimi stoją. Chyba że jest to sytuacja, a bywały takie, że człowiek potrzebuje pomocy, aby nadal zostać z jamnikiem. Nie mówimy, że zawsze się uda, ale zawsze staramy się i podejmujemy wszelkie realne i możliwe działania. I doprawdy udaje się częściej niż można przypuszczać. Chcieć to móc, móc to chcieć - i tego się trzymamy.

Staramy się działać szybko, rozsądnie i sprawnie. Szukamy jamników, które tkwią uwięzione w schroniskach, są w domach, w których nie mogą dłużej być... Zabieramy je zza krat, odżywiamy, a jeśli jest taka potrzeba i możliwość - to leczymy. Dajemy im wiarę w to, że będą jeszcze cieszyć się własną kanapą. W miarę możliwości, dzieki ludziom dobrej woli, pokrywamy koszty leczenia, badań, transportu. Potem szukamy dla nich domów, takich odpowiedzialnych, kochających, na całe życie.

Praktyka pokazała, że warto. Coraz więcej osób zgłasza się do nas z informacjami o jamnikach w potrzebie. Są też tacy, którzy wprost mówią, że chcą psa oddać. Każdy z tych psów ma dla nas wyjątkowe znaczenie i w każdego z nich wkładamy maksimum sił, wiary i czułości.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, chcesz nam pomóc w ratowaniu tych wspaniałych psów.
NAPISZ DO NAS! jamniki@eadopcje.org

Jesteśmy otwarci na współpracę z organizacjami prozwierzęcymi pod warunkiem, że to będzie gra fair play, psów w tym jamników do ratowania jest wiele i dzięki DOBREJ współpracy mozna więcej pomóc.

Reklama