Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

E-PIES.EU Sklep Zoologiczny

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: lubuskie
Firma: E-PIES.EU Beata Mastalerz
Ulica: Ołobok, Wojciechowskiego, 3
Email: sklep@e-pies.eu
Telefon: 504106352
Strona www: www.e-pies.eu
   
dodano: 2017.01.07
ważne do: 2099.01.06
wyświetleń: 7974

Szczegóły oferty:

Naturalne gryzaki są popularne i bardzo lubiane przez nasze psy. Produkt pozyskiwany, z surowców najwyższej jakości, stanowi idealne uzupełnienie codziennej diety, stymuluje prawidłowe ukrwienie dziąseł, zapobiega tworzeniu się płytki bakteryjnej.

         Przysmaki dostępne w naszym sklepie nie zawierają żadnych sztucznych substancji konserwujących, ani dodatków aromatyzujących. Poddane specjalnemu procesowi suszenia zachowują wszystkie wartości odżywcze.

         W organizmie psa wspomagają naturalne procesy trawienia, wpływają na poprawę apetytu, ale przede wszystkim chronią przed dysbakteriozą. Odpowiedni proces technologiczny eliminuje salmonellę oraz bakterie coli.

         Wszystkie gryzaki dostępne w naszym sklepie są suszone. Produkty suszone są dużo zdrowsze i cieszą się większym powodzeniem niż przysmaki wędzone.

         Wielkim atutem suszonych gryzaków jest szeroki wybór produktów. Możemy wybierać nie tylko pod względem gatunku zwierzęcia, z którego pochodzą, co jest szczególnie istotne dla właścicieli psów uczulonych na jeden rodzaj mięsa, na przykład na wołowinę, lecz również pod względem rozmiaru gryzaka, jego apetyczności, wartości odżywczych czy czasu, jaki zajmie naszemu psu zjedzenie go.

Gryzaki zawierają:

Witaminy - to niezbędny składnik pokarmu psa zapewniający wydajny metabolizm, 
wzrost kości i prawidłowy wzrok; witamina A, E, D3

Białko ogólne - to podstawowy budulec tkanki mięśniowej zapewniający prawidłowy
rozwój psa.

Tłuszcz surowy - to zdrowa skóra i sierść oraz energia dla organizmu psa.

Włókna surowe - to związek organiczny umożliwiający prawidłową drożność jelit. Niedobór błonnika może powodować zaparcia lub biegunki. 

Związki mineralne - fosfor całkowity, wapń, żelazo, magnez 
- wzmacniają zęby i kości.

         Najpopularniejszymi gryzakami są suszone świńskie uszy. Jeśli jednak nasz pupil jest uczulony na wieprzowinę, możemy mu zakupić uszy wołowe, a nawet jagnięce lub królicze. Jeśli suszone uszy są zbyt duże, zbyt małe lub po prostu znudziły się już naszemu psu, to możemy wybierać spośród nosków, chrząstek i krtani wieprzowych tchawic, wymion i płuc wołowych, żołądków i płuc końskich, i wielu innych rodzajów psich smakołyków. Mniejszym pieskom przypadną z pewnością do gustu cieniutkie jelita wieprzowe, a za żwacze wołowe każdy pies po prostu da się pokroić właściciel musi wykazać się dużym samozaparciem serwując ten smakołyk, gdyż żwacze posiadają specyficzny, silny zapach. Suszone serca i wątroby są również uznawane przez psy za bardzo smaczne, a do tego nie mają zbyt intensywnego zapachu i nie brudzą kieszeni.

         Właściciele psów, które uwielbiają gryźć twarde przedmioty z pewnością docenią suszone penisy, krtanie lub ścięgna wołowe. To są prawdziwi twardziele wśród gryzaków - zapewnią długi czas relaksu nawet młodym terierom typu bull i być może sprawią, że pies oszczędzi jakiś mebel w naszym domu.

Więcej informacji o naszych produktach - http://www.e-pies.eu/content/11-O_Gryzakach

Gryzaki można kupić w naszym Internetowym Sklepie Zoologicznym, który jest dostępny pod domenami: http://www.gryzaki.pl  i http://www.e-pies.eu ;

Reklama