Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Czako - przeżyłem, aby znaleźć nowy dom

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2017.05.23
ważne do: 2099.08.30
wyświetleń: 771

Szczegóły oferty:

Czako - przeżyłem, aby znaleźć nowy dom

 

Historia CZAKO jest na prawdę smutna.

Kilka miesięcy temu w wypadku samochodowym tragicznie zginęła kobieta, na utrzymaniu której był ubezwłasnowolony syn i gromadka 7 psów. Po jej smierci wszystko zaczęło się sypać, zabrakło dosłownie wszystkiego, a najbardziej jedzenia. Młody pan, który sam pozostał bez opieki, nie mógł niczemu zaradzić.

Na prośbę gminy weszłyśmy na posesję, by zobaczyć, w czym możemy pomóc, i powiało zgrozą. Głodne oczy wyglądały z każdego kąta - i ludzkie, i psie. Na posesji było w tamtej chwili już tylko 4 pieski, ponieważ trójka zginęła, głównie przez kleszcze. 

 Zwierzęta  potrzebowały pomocy natychmiastowej, nie można było zwlekać ani chwili. W najgorszym stanie był duzy czarny pies, stojący na uwięzi pod drzewem: został dotkliwie pogryziony przez kleszcze. Pod palcamy pod sierścią namacalne były całe kolonię pasozytów.

Podczas wizyty w Centrum Weterynaryjnym drżaliśmy o życie czarnego psa, który wydawało się za chwilę skona. Wielkim sukcesem nas wszystkich było to, że wszystkie psy przeżyły. I czarny też!

CZAKO  został odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Jest bardzo towarzyski i lubi sesje zdjęciowe i jazdę samochodem. Szuka dobrego właściciela i kochającego domu. Jest psem pogodnym i kocha życie.

 

Obowiązuje procedura adopcyjna.

Tel. kontaktowe: Ania 600-513-892

506-970-844 Marta

Reklama