Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Grzeczny, przyjazny Junior, młody psiak szuka DOMU na zawsze!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2017.08.04
ważne do: 2099.01.09
wyświetleń: 433

Szczegóły oferty:

Grzeczny, przyjazny Junior, młody psiak szuka DOMU na zawsze!

 

JUNIOREK jest u nas od grudnia 2016. W tej chwili ma ok. 1,5 roku i jest bardzo fajnym, młodym psiakiem. JUNIOREK jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony, więc może praktycznie od razu ruszać do nowego domu.

 

Z innymi psami w swojej grupie JUNIOR dogaduje się bez problemu. Bardzo lubi wychodzić na dłuższe spacery i pięknie chodzi na smyczy. To prosty w obsłudze psiak, może trochę roznosi go energia, ale w tym wieku to normalne. JUNIOR ładnie jeździ autem, jak również zachowuje się grzecznie w mieszkaniu. Podczas krótkiego pobytu w Warszawie (badania) nie przeszkadzały mu również obecne koty i praktycznie od razu zajął kanapę jako miejsce pobytu.  JUNIOR bardzo tęskni za własnym domem i będzie wspaniałym kompanem dla osoby, która go przygarnie. Jest przyzwyczajony do przebywania w domu, tak więc na pewno szybko przystosuje się do nowych warunków i będzie cudownym przyjacielem.

 

Warunkiem adopcji  JUNIORKA jest wypełnienie ankiety oraz wizyta przedadopcyjna w ew. domu pieska. JUNIOR szuka domu, gdzie będzie mieszkał z rodziną, nie na zewnątrz.

 

 Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej:

509 201 457 (Ewa)

513 430 207 (Agnieszka) lub email wesi@gazeta.pl

Reklama