Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Przyjazny Ziółek, wspaniały pies do pokochania!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: pomorskie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2017.10.03
ważne do: 2099.01.09
wyświetleń: 256

Szczegóły oferty:

Przyjazny Ziółek, wspaniały pies do pokochania!

 

Ziółek jest przyjaznym psem z ogromnym bagażem przykrych doświadczeń. Prawdopodobnie od początku swojego życia wegetował na łańcuchu pilnując jednego z wiejskich gospodarstw. Radością było dla niego chwilowe zerwanie się z uwięzi. Niestety, jedna z takich przygód skończyła się dla niego tragicznie. Ziółek został potrącony przez samochód, a po tym incydencie trafił do schroniska. Nasza walka o niego była bardzo długa. Niejednokrotnie myśleliśmy, że Ziółek po prostu nie przeżyje. Był częściowo sparaliżowany, nie mógł się ruszać. Wymagał długiej rehabilitacji i leczenia.

Aktualnie jest bardzo radosnym psem. Jedynymi pozostałościami po wypadku są pojawiające się zaburzenia równowagi i specyficzny, choć uroczy, grymas pyszczka. Ziółek potrafi ładnie chodzić na smyczy. Toleruje inne psy, choć czasem względem mniejszych od je siebie bywa dominujący. W stosunku do człowieka jest przyjazny. Nieśmiało prosi o pieszczoty, które sprawiają mu wiele przyjemności. Wierzymy, że los się do niego uśmiechnie. Dostał drugie życie w schronisku, trzecie należy mu się przy kochającym opiekunie!

 

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

 

Dane kontaktowe:

Kasia: 792 074 136

Ania: 509 705 880

email: anna.barchanowicz@tlen.pl

Reklama