Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Domowy Hotel dla Psów CANIS MAIOR

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Firma: CANIS MAIOR
Miasto: Rusiec
Kod pocztowy: 05-830
Ulica: Perłowa 10
Email: canismaior@interia.pl
Telefon: 668 310 543
Strona www: http://canismaior-hotel.pl
   
dodano: 2013.11.08
ważne do: 2033.12.08
wyświetleń: 3070

Szczegóły oferty:

Domowy hotel dla psów CANIS MAIOR położony niedaleko Warszawy w miłej i spokojnej okolicy, sprzyjającej spacerom, teren hotelu jest ogrodzony, gdzie pieski mają do dyspozycji 1000 m2 wybiegu. Nasi podopieczni mają 24- godzinną opiekę, przebywają z nami w domu w swoich pokojach lub razem z innymi pieskami i z nami, jeśli tylko spełnią odpowiednie wymogi związane z bezpieczeństwem wszystkich naszych podopiecznych.

Pieski przebywające w pokojach mają zapewniony przez cały czas pobytu kontakt z nami, dużą porcję zabawy, a także możliwość swobodnego pobiegania po ogrodzie.

   Jesteśmy hodowcami z wieloletnim doświadczeniem, a także szkoleniowcami, więc podchodzimy profesjonalnie do opieki nad pupilami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz podopieczny z wielką radością wracał do nas i traktował nasz hotel jako swój drugi dom.

   Świadczymy pełen pakiet usług związanych ze zwierzętami. Posiadamy oprócz hotelu bowiem salon pielęgnacji, prowadzimy zoologiczny sklep internetowy, a także oferujemy również porady z zakresu socjalizacji, szkolenia i żywienia psów.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu, gdyż pies jest zawsze w centrum naszej uwagi.

 

Więcej informacji na naszej stronie internetowej:

http://canismaior-hotel.pl

Reklama