Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

szczeniaki podhalana z rodowodem ZKwP

Cena: 2500.00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Aroniowa Dolina FCI
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 03-289
Ulica: Aroniowa 10
Email: tornado17@o2.pl
Telefon: 607925060
Strona www: aroniowadolina.pl
   
dodano: 2019.03.07
ważne do: 2019.04.06
wyświetleń: 18

Szczegóły oferty:

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt owczarka podhalańskiego z rodowodem ZKwP (Aroniowa Dolina FCI)

 Jesteśmy domową hodowlą polskiego owczarka podhalańskiego zrzeszoną w Związku Kynologicznym w Polsce (członek FCI). Kładziemy nacisk przede wszystkim na nauczenie psa prawidłowych postaw i zachowań w rodzinie. Dążymy do tego, aby każdy nasz podhalan nabył prawidłowe wzorce zachowań wśród ludzi i innych zwierząt a zwłaszcza nauczył się życia w rodzinie z dziećmi.

 

 

Nasza podhalanka BYSTRA Chosna w dniu 27.02.2019 r. urodziła szczeniaczki, głównie dziewczynki. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do rezerwacji miotu pod nr telefonu 608 292 931 lub 679 925 060. Więcej informacji o BYSTREJ znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://www.aroniowadolina.pl w zakładce BYSTRA. Tatą jest NICO DUNAJ Nutrena (właściciel: Aurelia Skoczylas, Hodowla Owczarków Podhalańskich Polska Biel FCI). Opis NICO DUNAJ Nutrena znajduje się w zakładce SZCZENIAKI. BYSTRA i NICO DUNAJ nie są ze sobą spokrewnieni do 4-go pokolenia włącznie. Do zapłodnienia i porodu szczeniaczków doszło w naturalny sposób. Więcej zdjęć szczeniaczków na w/w stronie internetowej w zakładce: MIOT 2019

 Szczeniaczki będą gotowe do zamieszkania w nowym domu nie wcześniej niż po ukończeniu 8 tygodnia życia, odrobaczone, zaczipowane, po przeglądzie miotu i zaleconych przez weterynarza szczepieniach. Przyszły właściciel szczeniaczka otrzyma od nas:

 

a)      książeczkę zdrowia psa;

b)      wskazówki dotyczące żywienia i pielęgnacji psa;

c)      metrykę;

d)      umowę;

e)      wyprawkę w skład której wchodzi: karma na pierwsze dni, mały kocyk z zapachem mamy i reszty rodzeństwa (pozwala łatwiej zaadoptować się szczeniaczkowi w nowym domu), obróżkę, smycz, zabawkę, małą składaną miseczkę na spacery z psem i niespodziankę dla nowych właścicieli (naturalne kosmetyki głównie dla Pań).

Każdy zainteresowany może zapoznać się z warunkami, w jakich żyją szczeniaczki i nasza sunia, po wcześniejszym umówieniu się. Przyszłym właścicielom służymy radą i pomocą w wychowaniu szczeniąt.

 

Zastrzegamy sobie możliwość odmowy sprzedaży w przypadku uzasadnionych wątpliwości odnośnie nieodpowiedniego przyszłego środowiska, w którym szczeniaczek będzie mieszkał. Nie sprzedajemy szczeniaków z przeznaczeniem do życia w odosobnieniu czy na uwięzi.

 

Cena sprzedaży szczeniaczka na terenie Polski: 2 500 zł. W przypadku sprzedaży za granicę, cena podlega indywidualnym ustaleniom (wyrabiamy wtedy paszport i ewentualnie inne niezbędne dokumenty).

Reklama