Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

DOG team szkolenie psów - Kraków i okolice

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: małopolskie
Firma: DOG team szkolenie psów
Miasto: Kraków
Email: kontakt@dog-team.pl
Telefon: 606 892 606
Strona www: www.dog-team.pl
   
dodano: 2019.04.02
ważne do: 2038.12.18
wyświetleń: 143

Szczegóły oferty:

DOG team szkolenie psów

Prowadzimy szkolenia indywidualne i kursy doszkalające, udzielamy porad kynologicznych i konsultacji behawioralnych.

 

http://www.dog-team.pl

Telefon: 606 892 606

 

DOG team to szkoła dla psów kładąca nacisk na wychowanie, a nie na tresurę. Wychodzimy z założenia, że szkolenie to nie tylko i wyłącznie perfekcyjne wykonywanie komend, ale przede wszystkim więź i partnerskie relacje między psem, a właścicielem. U nas pies i jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Dbamy o to, aby spotkania były dla psa atrakcyjne i bezstresowe, aby wzbudzały psią ciekawość oraz chęć do dalszej współpracy.

Metody oraz szczegółowy program szkolenia dobierane są indywidualnie, w zależności od wieku i aktualnych umiejętności psa oraz jego potrzeb i tempa nauki.

Spotkania odbywają się zarówno w domu u właściciela jak i w terenie (po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca z instruktorem). Instruktor dojeżdża zarówno do właściciela jak i na miejsce spotkania.

 

OFERTA:

szkolenia - zapraszamy na zajęcia dla szczeniąt oraz naukę posłuszeństwa dla młodzieży i psów dorosłych. W naszej psiej szkole spotkania prowadzone są w trybie indywidualnym. Oznacza to, że czas na zajęciach poświęcony jest wyłącznie Tobie i Twojemu psu.

kursy - tematyka kursów porusza najczęstsze problemy, z jakimi borykają się właściciele psów. Zapraszamy na zajęcia doszkalające z trudnej sztuki chodzenia na luźnej smyczy i skutecznego przywołania.

konsultacje - dla właścicieli, których psy wykazują zachowania niepożądane w stosunku do ludzi i zwierząt, gryzą przedmioty codziennego użytku, mają problem z zachowaniem czystości w domu i wiele innych...

porady – dla początkujących właścicieli psów, a zwłaszcza dla opiekunów, którzy spodziewają się swojego pierwszego psiego członka rodziny. Zanim w domu pojawią się ślady psich łapek warto uzyskać kilka porad i wskazówek na temat wspólnego życia z psim towarzyszem. Niezależne od tego, czy do rodziny ma dołączyć kilkutygodniowy szczeniak, czy dorosły pies ze schroniska.

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: http://www.dog-team.pl

 

Reklama