Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Max - cudowny, spokojny cocker spaniel PILNIE szuka domu!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2015.06.26
ważne do: 2099.02.08
wyświetleń: 1074

Szczegóły oferty:

Max - cudowny, spokojny cocker spaniel PILNIE szuka domu!

 

Przedstawiam Państwu Maksa Angielskiego Cocker Spaniela. Max szuka domu. Ma 10 lat przebywa w Zamościu woj. Lubelskie. Pół roku temu zmarła jego Pani z którą wychował się od szczeniaka.

Na 100% toleruje koty, jest spokojny, nieszczekliwy. 

Przebywa w Domu Tymczasowym, jednak Pani która się nim opiekuje wyjeżdża za dwa/trzy tygodnie za granicę i do tego czasu powinno znaleźć się choć DT. Transport w dowolne miejsce w Polsce nie stanowi problemu.

 

Max najlepiej czuł by się w domu z ogrodem od wiosny do jesieni, a zimą w ciepłym legowisku. Niestety ja mogłam tylko zapewnić ogród bo w domu mam mały metraż.

 

Niestety moja koleżanka Ola z ważnych dla siebie powodów nie może dać Maksowi DT jak planowała gdzie spokojnie by mógł szukać DS. Dlatego szukamy DT/DS.

 

Max jest miły, spokojny taki "Do rany przyłóż". Pełen wielkiej miłości i psiej wierności, zarazem delikatny i wrażliwy. Psie serce w najczystszej postaci. Jak to mówią "Psy składają się z miłości i ogona ale głównie z miłości".

 

Każdy pies zasługuje na szansę. Daj szansę temu wspaniałemu psu. Poznałam go 22.06 i wiem jaki jest cudowny. Naprawdę żywe sreberko, serce rodziny. Aby zdążył zaznać szczęścia rodziny zanim odejdzie za Tęczowy Most. Potrzebuje miłości rodzinnej. Jest zdrowy.

 

Ale lepiej żeby ktoś wziął go na stałe bo on się bardzo przywiązuje.

-

 

Informacje od mojej koleżanki Oli :

 

Ten piesek lubi spać w domu ale niekoniecznie musi, jakby miał jakieś spanie na dworze to tez będzie dobrze. Jest bardzo przyjacielski, naprawdę milutki - jak kotek, a i koty toleruje bez problemu. Nawet te na początku go atakowały ale on był grzeczny i cierpliwy i teraz go lubią, nawet się o niego ocierają.

On wszystko wytrzyma (tu na myśli ataki ewentualnego drugiego podopiecznego np. kota), zero agresji w nim. Bardziej się tego rudego kota balam.

Nie biega za sukami dlatego mówiłam ze jemu kastracja nie potrzebna a może był wykastrowany nie wiem już sama

 

On potrzebuje bardziej rodziny, na wieś się nie nadaje - potrzebuje kontaktu z człowiekiem Ma smycz i szelki i legowisko. Czipowany nie był.

 

Kontakt w sprawie Maksa 

508902362

Bogusia

Reklama