Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Posłuszny, wesoły Dolar w typie JACK RUSSELL TERRIER adopcja

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: lubelskie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2016.04.26
ważne do: 2099.09.25
wyświetleń: 1889

Szczegóły oferty:

Posłuszny, wesoły Dolar w typie JACK RUSSELL TERRIER adopcja

 

Dolar- to Ok 7 letni pies w typie Jack Russell terrier. W swoim zyciu bardzo duzo przeszedł. Oddawany z rąk do rąk. Na początku mieszkał w domku jednorodzinnym gdzie mógł swobodnie wychodzić na dwór a spać w domu, potem stal się psem mieszkającym w budzie... Kolejna zmiana w jego życiu, został oddany na wies gdzie swobodnie latał po całej wsi zjadając kury w pobliskich domach, z łatwością wydostając sie przez ogrodzona działkę. Sąsiedzi Pana u którego był Dolarek zagrozili ,że otrują pieska. I w ten sposób znowu został zabrany do innego miejsca.... Tym razem trafił do bloku do znajomego wcześniejszego właściciela. Ten jednak z powodu wyjazdu znowu musiał oddać psa.

Aktualnie Dolar jest pod naszą opieką, przebywa w domu tymczasowym w Lublinie. Chcemy bardzo żeby Dolarek znalazł stabilny dom w którym będzie mógł się zestarzeć bez kolejnych zmian. Psiak bardzo szybko się przywiązuje, jest wdzięczny za wszystko, uwielbia się przytulać, jest posłuszny. W pierwszym kontakcie bardzo trudno nawiązuje kontakt z innymi zwierzętami. W domu tymczasowym jest pies, którego zaakceptował po kilku spotkaniach. Początkowo był nastawiony agresywnie. Teraz juz razem śpią, bawią sie, jedzą z jednej miski. Na spacerach na inne psy reaguje negatywnie. O kotach i innych zwierzętach nie ma mowy. W domu nic nie niszczy. Na spacerach spuszczany ze smyczy wraca gdy go się woła. Uwielbia jeździć samochodem. Dobrze dogaduje sie z dziećmi w różnym wieku. Jest odrobaczony, na dniach będzie szczepiony.

 

Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja na koszt nowych właścicieli, która odbędzie się w aktualnym domu tymczasowym.

 

Kontakt w sprawie adopcji 537-615-777

Reklama