Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Golden Retriever hodowla szczeniaki FCI ZKwP

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: śląskie
Osoba: Beata
Miasto: Bielsko-Biała
Kod pocztowy: 43-300
Email: kosma11@vp.pl
Strona www: http://www.queenrosa.pl/
   
dodano: 2019.11.09
ważne do: 2039.07.27
wyświetleń: 2227

Szczegóły oferty:

Golden Retriever - hodowla o nazwie Queen Rosa należy do ZKwP również FCI, najważniejszego związku uznawanego na całym Świecie. Tylko będąca członkiem hodowla gwarantuje pochodzenie szczeniąt.

Queen Rosa to domowa hodowla Golden Retriever - co to oznacza? To znaczy, że nasze pieski mieszkają w domu od porodu do przekazania nowym właścicielom.

Golden retriever jest to rasa należąca do grupy psów wodnych, aportujących również płochaczy. Z początku hodowane były głównie do udziału w polowaniach, natomiast w teraźniejszości są popularnymi psami rodzinnymi, dzięki przyjaznemu usposobienie. Golden Retriever to pies zrównoważony, łagodny) a zarazem energiczny.

W naszej hodowli psów rasowych Golden Retriever do krycia kwalifikowane są psy spełniające zakładane przez wzorzec rasy wymagania. Rodzice z których skojarzenia jest szczeniak są zdrowi od dysplazji, wyważonej psychice a także zdrowiu fizycznym. Co daje poręką na właściwy rozwój psa w przyszłości. Istotna kwestią jest to, że szczeniaki Golden Retriever pochodzące z naszej domowej hodowli są kwalifikacje do zajęć terapeutycznych. Kolejne ważny punkt to socjalizacja, czyli najważniejszy element nauki w życiu psa, która oddziałuje na całe jego przyszłe życie. Od małego trenujemy szczeniaki i adaptujemy do otoczenia.

Nasza hodowla wciąż ulepsza i poszerza zakres usług i w związku z tym niedługo przewidujemy otworzyć hotel dla psów oraz będziemy prowadzić psie przedszkole.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy o Golden Retrieverach.

Reklama