Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Portugalski Pies Dowodny

Cena: 7000.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: warmińsko-mazurskie
Osoba: Tempus Ad Miraculum
Miasto: Olsztyn
Email: lapkadry@gmail.com
Strona www: https://www.facebook.com/PortugalskiPiesDowodny
   
dodano: 2022.06.01
ważne do: 2099.09.09
wyświetleń: 478

Szczegóły oferty:

Z radością informuję, że w dniu 6.04.2022r w mojej domowej hodowli Tempus Ad Miraculum na świat przyszło 13 przepięknych szczeniąt rasy Portugalski Pies Dowodny. Dzieci będą gotowe do zmiany domu od 01.06.2022r.

Mamą została cudowna Baffina Inter-Rex. Baffi zdobyła tytuł Młodzieżowego Championa Polski oraz Championa Polski ale wystawy to nie jest miłość naszego życia :) . Naszym życiem jest las, jeziora i mantrailing. Baffi ma niesamowicie stabilny i wręcz idealny charakter.

Tatą został Balthazár Siggi Dante from Moravia, to piękny pies o cudownym charakterze. Jest pełny miłości do całego świata ;) . Z sukcesami podbija świat wystaw w Czechach, gdzie mieszka. Obydwoje rodzice są wolni od chorób genetycznych występujących w rasie.

Portugalski Pies Dowodny to cudowne, niesamowicie bystre i inteligentne psy! Są idealnymi towarzyszami dla aktywnych rodzin, świetnie odnajdują się w towarzystwie dzieci i innych zwierząt. Jest to wszechstronna rasa, z którą można z powodzeniem trenować agility, tropienie, chodzić po górach lub jeździć na biwaki nad jeziorem. Chętnie opowiem więcej o rodzicach miotu i każdym ze szczeniąt. Więcej zdjęć dzieci oraz rodziców można znaleźć na stronie hodowli na FB "Tempus Ad Miraculum FCI - Portugalski Pies Dowodny" Zapraszam do kontaktu!


Dostępnych do rezerwacji mamy jeszcze 7 chłopców. 

Reklama