Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Hubercik kochany, wesoły, łagodny starszy psiak szuka domu

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: małopolskie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2016.01.13
ważne do: 2099.02.22
wyświetleń: 835

Szczegóły oferty:

Hubercik kochany, wesoły, łagodny starszy psiak szuka domu

 

Szukamy domu dla kochanego, starszego psiaka imieniem Hubercik. Na stare lata przyszło mu poznać smak bezdomności, zimna i głodu. Czy się  komuś znudził, czy przestał być potrzebny- tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że trafił do schroniska, gdzie prawie zakończył swój żywot. Chudy jak szkielet, zaszczuty przez inne psy, chory- nie miał  szans na przeżycie.

Hubercik miał jednak szczęście- wypatrzyła go osoba o wielkim sercu,  której los zwierząt nie jest obojętny.  Hubercik przebywa obecnie w domu tymczasowym i zupełnie wrócił do  zdrowia i do formy.

Psiak jest wesołym, energicznym zwierzakiem. Jak na swoje lata ( ma ok 10 lat) jest w świetnej formie. Biega, bawi się z innymi psiakami. Jest 

bardzo towarzyski i łagodny w stosunku do ludzi. Może zamieszkać z innymi psami. Zachowuje czystość, przyzwyczajony do życia w mieszkaniu.

Jest typowo domowym, nakolankowym psem. Hubercik chętnie spaceruje, nie jest typem leniucha. Jeśli ktoś otworzy przed nim serce i da mu dom, na pewno będzie świetnym i wiernym towarzyszem rodziny (lub osoby samotnej). Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Przebywa w okolicach Krakowa.

POMOŻEMY W TRANSPORCIE DO NOWEGO DOMU!

 

Kontakt:

Asia 604 603 839

info@skrzydlatypies.pl

 

---

pamiętaj:

- adopcja zwierzęcia musi być przemyślana

- złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia

- zastrzegamy sobie prawo wyboru domu dla zwierzaka

- osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji

- bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej

- wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu

( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu)

Reklama