Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

SEMINARIUM I WARSZTATY GROOMERSKIE

 

SEMINARIUM I WARSZTATY GROOMERSKIE


 LORRAIN - MOSNA / OWIŃSKA 2012

 

Polskie Stowarzyszenie Groomerów, członek European Grooming Association, zaprasza na seminarium i warsztaty, które odbędą się 24-25 listopada 2012 r. w hotelu JAŚMIN w Owińskach koło Poznania.


 

PIERWSZE SZKOLENIE W POLSCE dotyczące zastosowania, regulacji i konserwacji sprzętu groomerskiego w szerokim zakresie. Jak, kiedy i do czego używać nożyczek prostych, giętych, degażówek, trymerów różnego typu, kamienia groomerskiego , furminatora, coat Kinga oraz różnego rodzaju kosmetyków i sprayów niezbędnych do wykończenia fryzur i nadania im pożądanego efektu.


 

Prowadzący

 

Denys Lorrain (Francja), Wiceprezes European Grooming Association, światowej sławy sędzia groomingu, groomer, kynolog, hodowca, handler, laureat wielu nagród prestiżowych konkursów fryzjerskich. Mistrz groomingu zaprezentuje nowinki pojawiające się na rynku groomerskim. Pokaz odbędzie się na kilku psach o zróżnicowanym typie sierści. Szkolenie jest realizacją sugestii sędziów groomingu obserwujących pracę uczestników podczas warsztatów i konkursu w strzyżeniu psów. Ich uwagę zwrócił fakt nieprawidłowego posługiwania się sprzętem groomerskim i jego błędnego zastosowania. Udział w tego typu szkoleniu raz na zawsze rozwieje pojawiające się wątpliwości podczas pracy groomera.


 


Prezentacja strzyżenia i pielęgnacji Czarnego Terriera Rosyjskiego poprowadzona przez Waltera Mosnę (Włochy), hodowcę oraz wybitnego specjalistę groomingu tej rasy. Szkolenie obejmie różnice w typach w obrębie rasy, grooming wystawowy i komercyjny, podobieństwa i różnice w stylu europejskim i amerykańskim. Więcej informacji można uzyskać na stronie hodowli Waltera Mosny.

Reklama