Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Nero - osierocony mix sznaucera średniego pilnie szuka domu

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: śląskie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2016.04.08
ważne do: 2099.09.25
wyświetleń: 910

Szczegóły oferty:

Nero - osierocony mix sznaucera średniego pilnie szuka domu

 

Nero pod opiekę Sznaucerów w Potrzebie trafił, bo po śmierci jego ukochanego pana nie miał bezpiecznego miejsca, gdzie mógłby żyć... mieszkał zamknięty w szopie, a na noc wypuszczany luzem biegał po lesie, a teraz wiadomo - myśliwi grasują i nie oszczędzają żadnego żywego stworzenia. 

Nero to pies wychowany w kamienicy, kanapowiec, jakiś czas temu jego ukochany pan zachorował, leżał w śpiączce, a Neruś przy nim czuwał, czekał wiernie aż pan się obudzi... niestety nie udało się i Nero został sam. Nie akceptował psów rodziny i nikt nie mógł, a niektórzy nie chcieli go przygarnąć. 

To średniej wielkości (wysokość sznaucera średniego, mocnej budowy - waży 26 kg), około 8 letni pies. 

Pyszczydło ma przekochane, oczy cudowne. 

Nero kocha dzieci, jest bardzo przyjazny do ludzi. Nie toleruje kotów, potrafi się dogadać z psami, a suczki bardzo lubi, ale podobno nie wszystkie samce toleruje - myślę, że przy właściwym wprowadzeniu do domu potrafi się zakumplować z większością psów. Nad chodzeniem na luźnej smyczy trzeba popracować bo Nero całe życie robił co chciał.

Nero BARDZO pilnie potrzebuje domu - ciepłej kanapy, swojego człowieka, którego będzie mógł pokochać - bardzo za tym tęskni. Proszę o pomoc w znalezieniu domu dla Nerusia. 

Nero jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany. To fajny pies, któremu wystarczy ciepły fotel, porcja głaskania, nie potrzebuje długich spacerów, nie jest nadaktywny. 

W tej chwili Nero przebywa w okolicach Siewierza woj. śląskie

 

tel 608 464 683

malawaszka@gmail.com

Reklama