Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

3 miesięczna Hodie, SZCZENIAK wesoły i rezolutny szuka domu!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: łódzkie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2016.07.25
ważne do: 2099.12.15
wyświetleń: 873

Szczegóły oferty:

3 miesięczna Hodie, SZCZENIAK wesoły i rezolutny szuka domu!

 

Hodie to niespełna 3 miesięczna sunia.

Koło Hodie nie można przejść obojętnie. Nie dość, że to uosobienie słodyczy, to w dodatku żywe srebro. :)

Hodie została znaleziona na polu, porzucona razem z innymi szczeniakami. Jeden ma już dom, trzy są niestety same w schronisku, a malutka Hodie trafiła do domu tymczasowego. Mieszka z dwoma dorosłymi psami i bardzo lubi ich towarzystwo. Nie jest nachalna i respektuje, jak jakiś nie życzy sobie z nią bliskiego kontaktu.

W stosunku do ludzi sunia jest przekochana, lubi być przytulana, chętnie rozdaje buziaki i podąża za opiekunem krok w krok.

Jest odważnym maluszkiem, nie przerażają jej nowe dźwięki, powierzchnie (beton, piasek, trawa, gałęzie, schody). To pewny siebie malec. Nie wykazuje agresywnych zachowań przy misce.

Lubi bawić się zabawkami, chętnie zajmuje się psimi gryzakami - teraz aktualnie zaczynają jej wypadać mleczaki, więc trzeba jej podsuwać przedmioty, które może gryźć i rzuć - specjalne kostki, misie, piłeczki.

Hodie nie sygnalizuje jeszcze potrzeby wyjścia na spacer, bo jest za malutka. Uczy się dopiero spacerowania na smyczy. Wyniesiona na dwór załatwia wszystkie potrzeby. :)

Hodie jest wesoła i rozbrykana. Docelowo będzie średnim bądź dużym psem ( być może koło 55-60 cm w kłębie), więc szukamy domu bez małych dzieci, które podczas zabawy mogłaby przewrócić. Przyszły opiekun musi być świadomy, że małą trzeba wszystkiego nauczyć, trzeba ją wychować i pokazać świat.

Może zamieszkać z innymi psami :)

Osoba, która ją adoptuje będzie miała niesamowicie wesołą, uśmiechniętą towarzyszkę u swego boku.

 

Hodie przebywa w domu tymczasowym w Łowiczu.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety/wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy. Hodie po osiągnięciu odpowiedniego wieku (zaraz po pierwszej cieczce) musi zostać wysterylizowana. Zabieg można przeprowadzić w lecznicy wet. w Łowiczu, na nasz koszt.

 

Hodie oczywiście nie zostanie wydana do mieszkania w budzie/kojcu/na łańcuchu.

 

Kontakt:

kajeczka@onet.eu

Reklama