Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Rudi wesoły, aktywny siberian husky czeka na uśmiech losu

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2017.08.10
ważne do: 2099.01.09
wyświetleń: 1165

Szczegóły oferty:

Rudi wesoły, aktywny siberian husky czeka na uśmiech losu

 

Wśród wielu stworzeń niektóre łapią za serce mocniej -on Rudi. 

Ten ok. 5 letni stworek przeszedł już trochę w życiu. Kilku ludzi zawiodło jego miłość, chociaż on sam nie pojmuje dlaczego. Na początku 2016 roku znaleziony na Podhalu. Wychudzony i przestraszony.

Teraz w pełni formy przebywa w hoteliku. Ma pełną opiekę - ale nie ma tego jednego oddanego człowieka, który będzie Go kochał równie mocno , jak On jego.

Rudi jest bardzo przyjacielskim psem dla ludzi. Wesoły rozrabiaka. Jak większość psów w jego typie - uwielbia ruch. Potrafi biegać przy rowerze. Można Go zostawiać samego w domu ( jeżeli to konieczne) - nie doprowadzi do demolki, nie zawyje okolicy wilczym śpiewem. Nauczony czystości, potrafi chodzić na smyczy. Miejski gwar to nie problem. Potrzebuje aktywnego Przyjaciela . Kogoś, dla kogo będzie wyjątkowy. Odwzajemni uczucie. Typowy przedstawiciel gatunku - ma również instynkt łowny. Dlatego powinien być jedynym stworkiem domowym. Samotnik. Wymaga odpowiedzialnego podejścia - dlatego obecność małych dzieci nie jest wskazana. Wyjątkowy pies dla wyjątkowego człowieka lubiącego aktywny tryb życia. Może znajdzie się ktoś, kto szuka takiego Przyjaciela ? Proszę, udostępniajcie informacje o Rudisiu. Znajdźmy dla Niego Przyjaciela. Rudiś chce kochać.

 

Rudi przebywa w hotelu dla psów w woj. łódzkim, ok. 30 km od Bełchatowa.

Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany – gotowy do adopcji.

Obowiązuje wypełnienie ankiety, zgoda na wizytę przed / po adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

 

Kontakt:

Kasia 606962357

Gosia 732270366

Reklama