Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Tequila i Tokaj, dwa cudne psiaki, domowe, wychowane, kochane!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2018.11.25
ważne do: 2099.10.17
wyświetleń: 713

Szczegóły oferty:

Tequila i Tokaj, dwa cudne psiaki, domowe, wychowane, kochane!

 

Tokaj i Tequila były kiedyś psami bezdomnymi. Na szczęście los się do nich uśmiechnął - znalazła się osoba o wspaniałym sercu chętna podarować im dom. Niestety życie nie zawsze układa się tak, jak powinno - te dwa cudne psiaki ponownie muszą znaleźć kochających ludzi.

 

Tequila - 4/5 letnia letnia sunia w typie owczarka belgijskiego malinois - bardzo owczarkowata; posłuszna i karna, zapatrzona w przewodnika, ładnie chodzi na smyczy a spuszczona - wraca na zawołanie. Jest przyjazna również do obcych, ale nie wylewna - najbardziej ceni swojego człowieka.

Tokaj - 7/8 letni, w jego krwi można doszukać się domieszki północniaka :) Tokaj chętnie zwiedza okolice (ale jest kulturalnym psem, korzysta z otwartych drzwi - nie przeskakuje płotów :) ) Jest również przyjazny i wesoły.

 

Psiaki wiedzą, do czego służy kanapa, ale mają też do dyspozycji porządne, ocieplone budy. Są zaszczepione, odrobaczone, Tequila jest wysterylizowana a Tokaj wykastrowany.

Szukają domu, najlepiej wspólnego - nie są wymagający - regularne spacery, pełna micha i człowiek do pogłaskania i przytulenia to wszystko, czego wymagają.

Na wspaniały dom czekają pod Łodzią.

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć o tej dwójce czegoś więcej, dzwoń!

tel. 693 339 140

Reklama