Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Coton de Tulear - szczenięta po championach

Cena: 3500.00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Leszek
Miasto: Ciechanów
Kod pocztowy: 06-400
Email: cobegarden@onet.eu
Telefon: 502 262 224
Strona www: cobegarden.eu
   
dodano: 2019.08.04
ważne do: 2099.12.20
wyświetleń: 1279

Szczegóły oferty:

W domowej hodowli Cobegarden (FCI) przyszły na świat szczenięta po Interchampionie, Multichampionie FAIRYTALE PRINC znad Łydyni oraz Champion Polski ARABESKA Cobegarden (pięcioro).
Dostępne są jeszcze dwa pieski i 1 suczka.
Te wspaniałe pieski mają włosy, nie linieją i są polecane szczególnie dla osób z alergią. Coton de tulear ma cudowny charakter, jest cierpliwy i zabawny. To pies bardzo inteligentny nadający się jako towarzysze życia dla całej rodzinki, dzieci i osób starszych.
Szczeniaczki będą gotowe do odbioru po 12.08. Są kilkakrotnie odrobaczone, zaszczepione, z książeczką zdrowia i pełną dokumentacją Związku Kynologicznego oraz umową kupna sprzedaży. Każdy maluch otrzyma wyprawkę a właściciele pisemne rady dotyczące wychowania i opieki nad szczenięciem. Nasza hodowla zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce oddział I w Warszawie oraz FCI (The Fédération Cynologique Internationale). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu tel. 502 - 262 - 224 lub e-mail. Chętnie służymy pomocą i radą. Możliwy dowóz do nowych właścicieli. Zapraszamy do rezerwacji maluszków!!! Na zdjęciach kolejno rodzice (ojciec i matka) oraz szczenięta.

Reklama