Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Igiełek – porzucony roczniak.

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: lubuskie
Osoba: janka
Email: jankaziels@gmail.com
   
dodano: 2015.05.26
ważne do: 2099.10.12
wyświetleń: 834

Szczegóły oferty:

Pilnie szukam wyjątkowych, odpowiedzialnych opiekunów dla kota skrzywdzonego już przez innych. Piękny, czarny roczny kocurek wraz z bratem zostały podrzucone w iglaki na moją działkę – stąd imię Igiełek. Typowo domowe kociaki nie znały terenu i zagrożeń, niemal natychmiast zostały pogryzione zanim nauczyły się unikać psów.
Kocurek dla którego szukam domu kocha ludzi całym sercem, ufa im, natychmiast przybiega na głaskanie, tuli się, mruczy i natychmiast pakuje się do domu.
Niestety, ma jedną „wadę” – mianowicie absolutnie nie toleruje innych kotów i jest to dla mnie ogromny problem ponieważ mam 5 kotów własnych, spokojnych, starszych już. Igiełek gdy tylko poczuł się na mojej działce zaakceptowany, zaczął moje koty zwalczać, gryźć i przeganiać.
Rozumiem jego zachowanie, on walczy o człowieka i miejsce dla siebie, jednak nie mogę pozwolić by moje koty były przeganiane i bały się.

Żal mi bardzo Igiełka który tak bardzo garnie się do nas a ja muszę nakreślać mu granice poza ogrodzeniem, gdzie siedzi smętnie. To typowy kot-jedynak do domu z ludźmi, ale bez innych zwierząt.
Kocurek został już u mnie wykastrowany, nie wiem czy jego poprzedni opiekunowie zaszczepili go. Jest zdrowy, ładnie wygląda, jest dobrze odżywiony.
Nie znam jego stosunku do dzieci.

Uwaga: opiekunowie którzy zdecydują się dać dom i opiekę temu wspaniałemu kocurkowi zostaną poproszeni o podpisanie umowy adopcyjnej, poproszę też o zgodę na wizytę przedadopcyjną.
Miejsce przebywania kota: Łagów Lubuski

Janina Zielińska
Mail jankaziels@gmail.com
Kontakt telefoniczny tylko po uprzednim kontakcie mailowym

Reklama