Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Czajka - niezwykłej urody psi anioł ADOPCJA

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2015.06.04
ważne do: 2099.05.11
wyświetleń: 811

Szczegóły oferty:

Ma 2 lata, od zawsze była bezdomna. Córka bezdomnej suczki. Sama bezdomna od szczenięcia. Latem mieszkała w trawach, zimą w zaspach śniegu. Kiedy po raz kolejny urodziła szczenięta, ktoś zgłosił ją do schroniska. Teraz po zaniedbanej i przerażonej suczce nie ma już śladu.

Czajka, bo tak ma na imię, jest śliczną, średniej wielkości suczką o łagodnym charakterze. To przekochany psi anioł. Czajka jest przyjacielska, ufna, łagodna w stosunku do ludzi. Jest pogodna i radosna. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, umie spacerować przy nodze. Jest bardzo, bardzo mądra. Przychodzi na zawołanie. Jest delikatna, wrażliwa i energiczna. Uwielbia dzieci. Z innymi psiakami dogaduje się na medal, zarówno z suczkami jak i psiakami!

Czajka jest słodka i urocza, kocha się przytulać i przymila się na każdym kroku. Sunia będzie idealnym przyjacielem rodziny z dziećmi. Czajka nie może mieszkać na podwórku, ale w domu z dużym ogrodem lub bloku gdzie jej opiekun będzie ją kochał nad życie i zapewniał długie spacery. 

CZAJKA POTRZEBUJE ŚWIADOMEGO DOMU! 

Czajka jest wysterylizowana. Jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie. 

Suczka przebywa w schronisku w okolicach Łodzi/ Warszawy. Transport w inne części Polski do najlepszego domu zorganizujemy! 

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI 604-101-165

Reklama