Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Dwa porzucone psiaki PILNIE szukają domu!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2015.06.25
ważne do: 2099.02.08
wyświetleń: 937

Szczegóły oferty:

Dwa porzucone psiaki PILNIE szukają domu!

 

TOFIK I AXA do adopcji! Trafiły niedawno do przepełnionego schroniska w Wałbrzychu.

 

AXA to 6 letnia suczka. Łagodna, choć odrobinkę szczekliwa, gdy widzi obce osoby. Kocha wszystkich - dzieci i dorosłych, a za dziećmi wprost przepada. Obcych się boi, przez co szczeka, ale nie okazuje agresji. Chowa się za właściciela i szczeka. Wychowana w mieszkaniu, uwielbia spacery. Nadaje się do domu z ogrodem.

 

TOFIK - typowy szczekacz kundelek, Ma charakterek, ale gdy zwróci się mu uwagę, od razu wskakuje na kolana i się tuli. Lubi dzieci. Zarówno Axa jak i Tofik wychowały się pośród dzieci. Jednak Tofik lubi czasami pokazać swoją "wyższość". Lubi spać pod kołderką, to typowy pieszczoch. Uwielbia spacery, Na psy reaguje szczekając, obcych traktuje z dystansem. To typowy krzykacz. Pokrzyczy i przestaje. Jest posłuszny, reaguje na komendy siad, idź na miejsce itp. Wychowany w mieszkaniu. 

 

Problemem było to, że właściciele całymi dniami pracują, mają dwójkę małych dzieci. Do tego przeprowadzają się do mniejszego mieszkanka i nie ma tam miejsca na dwa psy.

Pieski były nauczone wychodzić często, jednak mama właścicielki, która się nimi zajmowała przez cały dzień, niestety zmarła...przez co teraz pieski długi czas siedziały w domu, ostatnio wyły i szczekały z samotności  same w domu. W taki oto sposób znalazły się w schronisku, co jest dla nich wielka tragedia.

 

KONTAKT: 531 255 275

Reklama