Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Benji, mały starszy psiak PILNIE szuka kochających ludzi!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: wielkopolskie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2016.02.03
ważne do: 2099.05.08
wyświetleń: 1051

Szczegóły oferty:

Benji, mały starszy psiak PILNIE szuka kochających ludzi!

 

Mały starszy piesek pilnie szuka domku. Każdy dzień może być jego ostatnim! Piesek ma 11 lat, nie przejawia agresji, zgadza się z innymi psami. Sięga przed kolano, ma ok. 8kg

Bardzo proszę o domek dla niego - on czeka ponad 8lat!!

 

Benji obecnie przebywa w domu tymczasowym. To krotka relacja o nim z ust jego opiekunki " Chłopczyk robi postępy - przy 3 spacerach i 2 posiłkach dziennie ładnie utrzymuje czystość w mieszkaniu - pod warunkiem że spacery są o stałych porach. Zdarza mu się budzić i szukać nas po nocy ale gdy tylko się upewni, że to wszystko to nie sen idzie grzecznie spać do legowiska. 

Nie jest też raczej całkowicie ślepy i sporadycznie zdarza mu się na coś wpaść, zwykle tylko na spacerze gdy nie zna terenu. Dom zna jak własną kieszeń. Myślę że widzi pod światło choćby zarys, kontury. Nie wiem czy jest to odwracalne. 

Benjaminek nie chodzi po schodach. Z racji tego że mocno niedowidzi może po prostu z nich zlecieć i zrobić sobie krzywdę. Za to świetnie radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Na początku miał pewne obawy ale teraz śmiga i ciężko za nim nadążyć. Piesek jest przeuroczy, szczególnie jak szczeka i niecierpliwi się w oczekiwaniu. Dziadek nie przejawia agresji ani w stosunku do zwierząt ani do ludzi, nawet jeśli owi kłują go w celu pobrania krwi. 

Aaaa Zaczął jeść suchą karmę tzn. mieszam mu suchą i mokrą z puszki, i dziadek ładnie zjada wszyściutko w mgnieniu oka. 

Lada dzień włączymy HMB (preparat na przyrost masy mięśniowej) to dziadek szybko przybierze na masie. Trochę serca i będzie pięknym psem"

 

KONTAKT 781 323 541

Reklama