Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Misio, najbardziej uśmiechnięty psiak w schronisku!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2017.10.23
ważne do: 2099.02.12
wyświetleń: 1087

Szczegóły oferty:

Misio, najbardziej uśmiechnięty psiak w schronisku!

 

Misiek (nr 2071) to pies, który niemal całe życie mieszkał na osiedlu w bloku w klatce schodowej był to pies wszystkich czyli niczyj, mieszkańcy o niego dbali był nakarmiony miał opiekę weterynaryjną. Całe dnie spędzał z dzieciakami, przy placu zabaw dla dzieci. I może właśnie dlatego tak bardzo kocha dzieciaki. Niestety teraz dla dzieci kupuje się Yorki, a nie adoptuje stare Misie ze schroniska, jego szanse na adopcję są znikome. Misio o tym nie wie, marzy o swojej własnej rodzinie, bardzo tęskni, schronisko go przytłacza brakuje mu kontaktu z ludźmi. Do niedawna schroniskowy boks dzielił z Luną sporo młodszą od niego sunią, Luna została adoptowana a Misio nadal czeka....

Misio trafił do schroniska w kwietniu 2015 roku po interwencji pewnej Pani z bloku, której bardzo przeszkadzał. Misio jest już stary (ma ok. 10 lat) i dość duży i po przejściach, więc praktycznie nie ma szans na swoja rodzinę. To kochany psiak "nakolankowy" - pomimo swoich gabarytów wydaje mu się, że jest małym szczeniaczkiem,. bardzo chętnie wchodzi na kolanka, choć się nie mieści. Jest zdrowy i dobrze się trzyma jak na swój wiek, więc napewno jeszcze kilka lat jeszcze pożyje. W schronisku widnieje jako jeden z najbardziej potrzebujących. Nauczył się chodzić na smyczy, na spacerze był najszczęśliwszy, przypomniał sobie wszystko, uśmiechał się całym sobą. Ze smutkiem patrzyliśmy jak niechętnie wchodził z powrotem do boksu.

Widać, że rzeczywistość schroniskowa go męczy, On nie jest tam sobą. Pies który całe życie żył na wolności został zamknięty na kilku metrach na starość. Czym na to zasłużył?

Szukamy dla niego spokojnego domu, najchętniej z ogrodem ale myślę że w mieszkaniu w bloku też się odnajdzie, wkońcu całe życie mieszkał w bloku tyle że na klatce schodowej.

Naprawdę niewiele mu potrzeba, jest mało wymagający (ciepły kąt, kawałek ogródka i trochę pieszczot)..

Link do filmiku :

https://www.facebook.com/100012467894403/videos/227545587671036/

Gdybym nie odbierała proszę o wysłanie sms - oddzwonie

 

tel. 665-158-238

Reklama