Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Freja, młodziutka, wesoła i pojętna sunia szuka domu!

Cena: 0.00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: mazowieckie
Osoba: Kaja
Email: kajeczka@onet.eu
   
dodano: 2017.10.24
ważne do: 2099.02.12
wyświetleń: 805

Szczegóły oferty:

Freja, młodziutka, wesoła i pojętna sunia szuka domu!

 

Freja ok. 2 lata. Średniej wielkości sunia (19kg) - dzielna mama przywiązana sznurkiem w lesie, z 3 szczeniakami. Pierwotnie mocno wychudzona, lekko wycofana. Odebrana z punktu przetrzymań. Obecnie świetny kompan zabaw, miziania i spędzania wspólnie czasu. Powinna być jedynaczką. Kocha człowieka, jest w stanie się na nim skupić, chętnie się uczy - śpi w łóżku - im bliżej człowieka, tym lepiej. Pokazuje, kiedy chce się bawić i miziać :) Lubi aportować - szczególnie frisbee. W stosunku do innych psów bywa zaczepna i zabawa czasem wymyka się jej spod kontroli, przy odpowiedniej reakcji człowieka - wraca. Reaguje na koty - nie je ich, ale nie polecamy adopcji do domu z kotem :) Freja zna podstawowe komendy, jest odwoływalna, choć to cały czas wymaga pracy, ładnie chodzi na smyczy. Człowiek jest przewodnikiem :) Freja jest gadułą, bywa, że zaczepia szczekaniem.

Ze względu na maść ma niestety problem alergiczny (najprawdopodobniej kurczak i kukurydza) obecnie je karmę ryby-ryż (Farmina Cibau/Farmina N&D z dorszem) problem ustąpił, jednak należy mieć to na uwadze :) Freja jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, będzie zaczipowana. Nie brudzi i nie niszczy w domu. Dom bez małych dzieci (poniżej wieku szkolnego), bez innych zwierząt - w wypadku domu, gdzie jest pies - tylko ze świadomością wprowadzania nowego psa do 'stada' i obligatoryjnie - przynajmniej 2 spacery zapoznawcze - jest to wymóg KONIECZNY. Mający doświadczenie z psami, konsekwentny, chętny do pracy i współpracy z tym fantastycznym psiakiem :) Frejka lubi kennel - w nim odpoczywa, przy czym korzysta z niego tylko w naszej obecności. Bez nas - zostaje swobodnie w mieszkaniu. Kocha też patyki i piłki tenisowe :) OBOWIĄZUJE PROCEDURA ADOPCYJNA!

Chętnych do adopcji zapraszamy do kontaktu, wyślemy ankietę adopcyjną. Preferowana adopcja do 100km od Pieskowej Skały (Śląsk/Małopolska).

 

tel. 799 199 855

Reklama